Contact: +389.70.376643 | +389.2.6092191
st. Lerinska 2, 1000 Skopje, See the map

Романтична понуда за денот на вљубените

Совршена прилика да споделите незаборавни романтични моменти за Денот на вљубените и Денот на виното (14. февруари) во хотелот Гарден Спа.

Ноќевање за две лица во делукс апартман со џакузи, со шише шампањско или врвно вино од реномираната винска визба Попова кула, и микс од апетисани, јагоди со шлаг и фини белгиски чоколадни задоволства како наш прилог за вашето уживање. На неограничено располагање ви стои нашиот спа центар (мега џакузи, турска бања, финска сауна, топли лежалки, масажи...). Со вклучен појадок.

Романтична понуда за денот на вљубените

Доколку пак сакате да си поминете романтично и здраво за денот на вљубените, направете го тоа со Тандем масажа (за двајца, 60мин.) со ароматерапија за отварање на сите сетила, а за продолжено и уникатно доживување на 120 минутно располагање ви стои нашиот спа центар (базен со џакузи, финска сауна, топли лежалки, масажи...).

Велигден 2015

Повеќе информации на рецепцијата на хотелот, на телефонскиот број 00389.2.6092.191 или на This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

home bottom banner wine
GardenSpa
GardenSpa Boutique Hotel
st. Lerinska 2, 1000 Skopje, Macedonia
Phone: +389.70.376643 | +389.2.6092191 | +389.2.6092192
E-mail: info@gardenspa.com.mk
© Garden Spa Hotel. All rights reserved