Контакт: +389 (2) 609 21 91 | +389 (78) 286 406 (и Viber)
ул. Леринска2, 1000 Скопје, Видете ја мапата
GardenSpa

Цени за ноќевање

Искористете го промотивниот период и добијте ексклузивно сместување. Совршен баланс помеѓу услугата и цената ви нуди ГарденСпа Бутик Хотел

ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА ДВОКРЕВЕТНА СОБА ПРЕМИУМ ДВОКРЕВЕТНА СОБА ДЕЛУКС ДВОКРЕВЕТНА СОБА
60€ 80€ 100€ 120€

* цените важат за соба со едно ноќевање со вклучен појадок.

СПА Центар

УСЛУГА ЦЕНА
Дневно користење (до 2 часа) 600 денари
Три пати неделно (по 2 часа) 1300 денари
Месечна карта (12 пати) 2400 денари


Цени на масажи, козметички и третмани за коса

АНТИЦЕЛУЛИТНИ ТРЕТМАНИ ЦЕНА
Сауна, антицелулитна масажа и Body Wrapping 2000 денари
Липо дренажна масажа со вакум чашки и сауна 1200 денари

BABOR третмани ЦЕНА
BABOR HSR LIFTING 4000 денари
BABOR HSR DE LUXE 3600 денари

ВИНСКИ ТРЕТМАНИ ЦЕНА
Винска бања + винска масажа 2000 денари
Вински третман
(капење во вино, пилинг, маска, масажа)
3000 денари

JANSSEN COSMETICS ТРЕТМАНИ ЦЕНА
Третман на лице VITAFORCE C 2000 денари
Освежителен третман на лице 1500 денари
АНТИОКСИДАНТЕН ВРАП СО ЗЕЛЕН ЧАЈ
(КИСЛОРОДЕН ПИЛИНГ, МАСКА НА ТЕЛО-ВРАП, МАСАЖА)
Еден третман за едно лице 1900 денари
Еден третман за две лица 3900 денари
4 пати во месецот за едно лице 7500 денари
АНТИЦЕЛУЛИТЕН ТРЕТМАН
(ПИЛИНГ, ЦЕЛУЛИТ ВРАП (САУНА), ВРАП ОД АЛГИ, МАСАЖА)
Антицелулитна масажа 800 денари
Пакет од 10 третмани 9500 денари

МАСАЖИ ЦЕНА
Вулканска масажа 2500 денари
Релакс масажа 1500 денари
Ароматерапија 1500 денари
Кралска масажа 2000 денари
Антистрес масажа 1500 денари
Шведска масажа 1500 денари
Спортска масажа 1500 денари
Кинеска масажа 1500 денари
Парцијална масажа 800 денари
Масажа на лице 600 денари
Рефлексо масажа на стапала 900 денари
Вакум масажа на цело тело 1800 денари
Вакум масажа на грб 1000 денари
Традиционална кинеска масажа (глава, лице, врат, деколте) 1300 денари
Масажа на трудници 1800 денари
Релаксирачка масажа + освежителен третман на лице 2300 денари
Ревитализирачки и потхранувачки третман на тело 2000 денари

ТРЕТМАНИ ЗА КОСА ЦЕНА
Перење 100 денари
Ампула 150 денари
Маска 200 денари
Шишање 200/500/800/1000 денари
Фенирање 200/400 денари
Фенирање (комбинации со преса или спирала) 800 денари
Пунџи 800 - 1500 денари
Препарација (минивал, кератин, спирали) 800 - 2500 денари
Свечени фризури 800 - 2500 денари
 
Фарбање (услуга) 200 денари
Фарбање (услуга, 2 бои) 800 денари
Шатирање (капа) 1000 денари
Шатирање (фолија) 50 - 100 денари пар.
Фарбање корен 200 денари
Фарбање корен по боја (во повеќе бои, 2-3-4) 400 денари
Бланширање (услуга) 500 денари
Омбре 1500/2000/2500 денари
Шатирање во бои 1500 - 2000 денари
 
Кавијар третман 500 - 1200 денари
Хидро третман 500 - 1200 денари
Бамбус третман 500 - 1200 денари
Ботокс третман 500 - 1200 денари
Бразилски кератин 2000 - 4000 денари

ДЕПИЛАЦИЈА ЦЕНА
Раце 500 денари
Интима 500 денари
Лице 500 денари
Пазуви 500 денари
Нозе 800 денари

ШМИНКА ЦЕНА
Дневна 500 денари
Вечерка 800 денари
Свечена 1500 денари

СПРЕЈ ОН ТЕН ЦЕНА
Лице 300 денари
Раце 600 денари
Нозе 800 денари
Цело тело 2400 денари

ПЕДИКИР И МАНИКИР ЦЕНА
Спа педикир со парафин 800 денари
Спа Маникир со третман 600 денари
home bottom banner wine
NEWSLETTER
  1. Погрешно внесена Email адреса
GardenSpa
ГарденСпа Бутик Хотел
ул. Леринска 2, 1000 Скопје, Македонија
Телефон: +389 (2) 609 21 91 ; +389 (2) 609 21 92 ; +389 (78) 286 406 (и Viber)
E-mail: info@gardenspa.com.mk
© 2014 GardenSpa Hotel. All rights reserved